לקוחות ממליצים

בדף זה ניתן לקרוא המלצות וחוויות אישיות שעברו לקוחותיי במסגרת הפעילויות השונות שאני עורכת לצלילי הקערות הטיבטיות.
לכתיבת המלצה או חוויה אישית שתפורסם בדף ניתן להתקשר אליי

איריס אהובה!
אין לי מושג איך זכיתי להגיע לצלילייך - אבל מאז שנכנסת לליבי (בשנייה הראשונה ששוחחנו) - את מהווה עוגן לנשמתי. לשמחתי בשגרה, בירידות ובסערות - עולה גל שמכוון אותי אלייך... בנגינתך  - אני רק מאפשרת לעצמי להיות. וכמו קסם משהו נפתח, משהו נסגר - ומתגלה מה אפשר... בקריאה הקודמת חשבתי לבוא עם ביתי, ומשם הצטרפו למחשבותיי כל בני משפחתי. פניתי אליך עם בקשה לא שגרתית - ואת במיוחדותך הקשבת, והגשמת. קיבלנו תדר עטוף בחום ומשפחתיות, ממנו יצאנו מרוממים, עם מסר עמוק לחיים.
מודה לך על האנרגיה המופלאה ומצפה למפגש הבא...

את איריס הכרתי לפני כמה שנים בסדנאות המוזיקאליות השבועיות לתינוקות שהיא מעבירה ברחבי הארץ, וכבר אז הרגשתי את האנרגיות הטובות והרוגע שלה שהיא מעבירה לאחרים. מעל לשנה אני מטופלת אצל איריס בטיפולים אישיים של קערות טיבטיות. אחרי שהרגשתי צורך בשינוי בחיים, ניסיתי טיפולים אלטרנטיביים שונים שלא שינו משמעותית. על הקערות הטיבטיות שמעתי לראשונה בסדנאות של איריס. בהתחלה הייתי סקפטית לגבי התחום הזה שלא כל כך מוכר בארץ, אך מהניסיון שלי עם איריס בסדנאות, הייתה לי תחושה ששווה לנסות. איריס היא בן אדם מאד מיוחד, וכבר מהטיפול הראשון היא קלטה אותי וידעה להגיד עלי דברים מבלי להכיר אותי. הטיפול עצמו הוא חוויה מיוחדת של שיחה מעצימה, צלילים שונים ומיוחדים והמצאות באמבטיה של קערות.   בשנה האחרונה חל אצלי שינוי עצום בעקבות הטיפולים- חיזוק הביטחון והדימוי העצמי (+ אני מייחסת לזה גם מציאת עבודה אחרי תקופת אבטלה ארוכה), שיפור בתקשורת עם אנשים, אנרגיות הרבה יותר חיוביות לקדם דברים ולחשוב בצורה חיובית, רוגע והפחתת מתחים, העלמות תחושת עייפות כרונית, ריפוי מהיר של כאבים וריפוי נפשי. למעשה בטיפולים איריס טיפלה בכל נושא בריאותי/ רגשי שהפריע לי בחיים. חוץ מזה, קיבלתי המון עצות לחיים והעצמה בשיחות הארוכות שהתקיימו בתחילת הטיפול בנושאים כמו זוגיות, טיפול בילדים, גישה חיובית לחיים. אהבתי מאד גם את הגישה של איריס לכך שאין מחויבות לסדרת טיפולים או להגעה בזמנים קבועים, אלא האחריות לקבוע את הטיפול הבא היא שלי בלי שום לחץ. אני בטוחה שאיריס תוכל להועיל לכל אחד להגיע למקום שקט יותר, וממליצה בחום להגיע להתנסות.

ח.


תגובה מפייסבוק 18 למרץ ע"י Royal Katie

אתמול סיימנו קורס אצל איריס זינגר ריפוי בתדר הצלילים של הקערות הטיבטיות.
חוויה מדהימה מעצימה ובלתי נשכחת. לימוד המביא לתובנות והתעמקות רוחנית עצומה ומרגשת, ובעיקר רכישת כלי ריפוי עוצמתי!! מחוויה אישית זה ההתחברות. ממליצה בחום לכל מטפל. תודה איריס יקרה על היותך מורת דרך צנועה וענוה, את מודל לחיקוי ומעוררת השראה לי!?.. זוהי זכות עצומה. תודה לך על כל מה שאת. ועל שזכיתי ללמוד ממך. מרגישה מבורכת. וגם בחברי הקבוצה שהיו במסע החוויתי. וכבר מחכה למפגש הבא שלנו.